muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: APOCALYPTICA

2.9.2014 V novém sále pražského Fora Karlín zazní tvrdší hudba i na jaře, tentokrát ve smyčcovém aranžmá. Finská Apocalyptica sem totiž 10. října příštího roku přiveze své nové album.
13.5.2013 Apocalyptica loni zakončila světové turné ke své poslední nahrávce 7th Symphony z roku 2010 a rozhodla se dát si chvíli od natáčení desky i koncertování pauzu. Ale přesto je tu jedna novinka pro fanoušky finských violoncellistů.
21.1.2012 Jubilejní desátý ročník má před sebou festival Basinfirefest. Odehrávat se bude od 29. června do 1.července ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku a jako obvykle se zavděčí hlavně milovníkům rocku, metalu a punku.
21.2.2011 Za půl roku v rakouském St. Pöltenu vypukne jedenáctý ročník jednoho z největších tamějších festivalů, Frequency. Pro třídenní program na sedmi scénách pořadatelé slibují opět okolo stovky kapel a právě dnes byly představeny první zahraniční z nich.
3.2.2011 S finskou skupinou Apocalyptica vystoupí na koncertech v České republice 25. února v Plzni a 26. února v Praze německá skupina A-Live Divided. Na pražský koncert v divadle Archa zbývá již jen několik posledních vstupenek.
11.1.2011 Finští chellisté-metalisté z kapely Apocalyptica do svého koncertního plánu opět nezapoměli zahrnout Českou republiku. Koncem příštího měsíce se u nás představí hned dvaktrát, a to 25. února v plzeňské hale TJ Lokomotiva a den na to v pražském Divadle Archa.
22.10.2010 Finská skupina Apocalyptica vydala 23. srpna své sedmé album "7th Symphony" a v únoru ho přijede představit svým českým fanouškům do Prahy /divadlo Archa/ a do Plzně /hala Lokomotiva/.
14.5.2010 Apocalyptica vydává 23. srpna své nové album "7th Symphony". Prvním singlem je skladba "End Of Me", na kterém uslyšíte také Gavina Rosdalea.
21.8.2009 Svérázná formace finských metalových cellistů Apocalyptica se chystá do studia. Od vydání jejího posledního alba Worlds Collide, na které si jako hosty pozvali zpěváka Coreyho Taylora ze Slipknot a bubeníka Davea Lombarda ze Slayer, uplynuly už dva roky.
12.6.2009 Finská Apocalyptica začínala v první polovině devadesátých let jako experiment kvarteta klasicky vzdělaných hudebníků, kteří si chtěli nejdřív jenom vyzkoušet, jestli se dá Metallica vůbec hrát pro čtyři violoncella...

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.