muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: APH

4.12.2008 Ceny Akademie populární hudby Anděl čekají další změny. Na organizaci se již nebude podílet agentura Petarda production, která podle licence měla akci zajišťovat po dalších pět let. Rovněž se výrazně sníží počet oslovených akademiků.
4.4.2007 Před nedávnem rozdala Akademie populární hudby své výroční ceny Anděl, načež v zápětí následovalo zveřejnění hlasů jejích jednotlivých členů, a právě v této souvislosti jsme vyzpovídali Radka Bubeníčka z pořadatelské agentury.
17.10.2006 Ceny Akademie populární hudby Anděl za letošní akademický rok budou slavnostně předány 17. března 2007 v ostravské ČEZ Aréně.
13.3.2006 Zpěvačka Lenka Dusilová, skupiny Clou a Monkey Business a režisér Jakub Kohák byli shodně ve dvou kategoriích oceněni Akademií populární hudby, která včera večer udělovala ceny Anděl za uplynulý rok.
9.3.2006 Skupina Tata Bojs stále něčím překvapuje a jak se zdá, ani na letošních Andělech tomu nebude jinak.
4.3.2006 Neobvyklé spojení dvou písní a dvou interpretů zažijí návštěvníci předávání cen Anděl za loňský rok.
23.2.2006 Vyhlášení cen Akademie populární hudby Anděl za loňský rok se nezadržitelně blíží a proto se nyní poohlédneme, jaký doprovodný program obyvatele a návštěvníky Prahy čeká.
8.2.2006 Celkem čtyři nominace na ceny Akademie populární hudby Anděl za uplynulý rok si dnes vysloužila skupina Clou za loňské debutové album Postcards. Obdobně je na tom i skupina Monkey Business, zahrneme-li do toho také nominaci Matěje Rupperta v kategorii zpěvák roku.
7.2.2006 Akademie populární hudby na zítřejší tiskové konferenci zveřejní oficiální nominace na ceny Anděl, které budou uděleny za domácí desky vydané v uplynulém akademickém roce, tzn. od září 2004 do prosince 2005.
6.1.2006 Hudební ceny Anděl, které každoročně uděluje Akademie populární hudby, se i letos dočkají několika inovací. Poprvé se bude hlasovat také v nové kategorii Hudební web roku a změn se dočká i několik dalších kategorií.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.