muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ANTHRAX

14.7.2014 Tradiční festival rockové a metalové hudby Masters of Rock jsme si nenechali ujít ani tento rok. Přinášíme vám první část fotografií z vizovického areálu.
15.8.2013 Josefovská pevnost je krásné místo pro konání metalového festivalu. Všudypřítomný genius loci dodává tvrdé hudbě zvláštní nádech, vždyť mnozí metaloví hudebníci se tématem válek nebo násilí z různých úhlů pohledu zabývali.
26.7.2013 Osmnáctý ročník metalového dostaveníčka Brutal Assault odtajnil program všech tří pódií. Jako obvykle budou dvě velké stage vyhrazené pro zahraniční hvězdy, domácí naděje obsadí menší boční scénu.
7.3.2013 Soupiska v pořadí osmnáctého ročníku metalového festivalu Brutal Assault se neustále rozšiřuje. Po boku Meshuggah a Amorphis v areálu josefovské pevnosti vystoupí například Opeth, In Flames, Fear Factory, As I Lay Dying nebo Anthrax.
25.2.2013 Když Scott Ian nedávno tvrdil, že sestava Anthraxu je pevná a nejspíš definitivní, asi to vše zakřikl. Rob Caggiano v lednu po dvanácti letech v kapele oznámil, že odchází.
1.12.2012 Uběhl měsíc a s jeho přelomem vám opět servírujeme další díl Punk&Core. Tentokrát zavítáme na Britské ostrovy za partou Silent Screams a taktéž dáme vzpomenout na formaci Box Car Racer.
24.11.2012 Anthrax, po boku Metallicy, Megadeth a Slayer jedna z kapel "velké thrash-metalové čtyřky", míří opět do České republiky, aby se představili fanouškům v Brně a Praze.
21.9.2012 Ještě se mnozí nestačili oklepat z letošní festivalové sezóny a už jsou tady zprávy o té další. Tak například německá kapela Rammstein dnes pro rok 2013 ohlásila turné po velkých evropských festivalech.
16.5.2012 Televize má seriály, literatura má Shakespeara a metal – no, metal má Anthrax, tuhle mnohohlavou příšeru, která plive oheň a thrash a která je tu už třicet let, od chvíle, kdy Scott Ian a pozdější basák Danny Lilker listovali učebnicí biologie...
20.10.2011 Po osmi letech čekání je na světě nová deska Anthrax. Už před dvěma lety bylo oznámeno, že album Worship Music je dokončeno a o vokály se postaral mladý objev Dan Nelson.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.