muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ANNA K

28.6.2014 Základem živáku Poprvé akusticky se staly dva loňské koncerty v pražském Divadle Hybernia, jež byly součástí podzimního turné. I když se elektrická kytara a klávesy objevují sporadicky, vystoupení byla spíš komorní než akustická.
13.9.2013 Festival VZáří, jehož hlavním programem je mezinárodní soutěž ve videomappingu, tedy velkoplošných projekcích na budovy, se letos v Olomouci bude konat již potřetí. Kromě dalších doprovodných aktivit, workshopů a výstav dostane velký prostor i živá hudba.
9.9.2013 Zpěvačka Anna K se rozhodla obléknout své skladby do akustického kabátku a vyrazit s nimi koncertovat. Turné bude součástí boje proti rakovině a část výtěžku půjde na preventivní program pro ženy.
16.3.2013 V plzeňském Parkhotelu byly včera vyhlášeny výsledky každoroční ankety Žebřík. Nejvíce ocenění získali Kryštof, patřilo jim první místo v kategorii skupina roku, druhé místo v kategorii album roku za desku Inzerát a také druhé místo v kategorii videoklip roku.
15.8.2012 Podhradí Okoře v sobotu ožije dalším ročníkem stejnojmenného festivalu. Program sází jako obvykle na provařená jména z tuzemské popové scény.
14.12.2011 Kdo zná předchozí řadovky, které Anna K vytvořila se svým partnerem Tomášem Varteckým, a také něco zaslechl o jejím osobním příběhu poslední doby, v podstatě už dopředu tuší, co od novinky Relativní čas očekávat...
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
22.11.2011 Po dlouhých pěti letech se zpěvačka Anna K. vrací s novým albem. Její osmá řadovka se bude jmenovat Relativní čas a na pultech se objeví už příští týden, 28. listopadu.
10.10.2011 O tom, že zpěvačka Anna K. v posledních dvou letech bojovala s rakovinou, se toho napsalo mnoho. Ani tato rána ji ale neodradila od další hudební činnosti. Nejnovějším důkazem je před pár týdny zveřejněná Píseň o slzách...
23.7.2011 Nový festival Holešovská regata na svém prvním ročníku v areálu holešovského zámku přivítal kapely jako No Name, Chinaski, Divokej Bill, Děda Mládek Illegal Band či zpěvačku Annu K. Jak to probíhalo? Napoví naše fotogalerie?

1-10 (72) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.