muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ANNA CALVI

1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
26.12.2011 Přelom roku je obligátně obdobím bilancování, rekapitulování, vzpomínání a připomínání. Logicky nechybí ani naše Reakce z redakce, tradiční redakční anketa. I tentokrát začínáme u toho, co nového uplynulý rok přinesl. U hudebních nováčků, průlomů, debutů a příslibů.
6.9.2011 Letošní Mercury Prize, respektovaná anketa britských kritiků, má svou vítězku. Nejlepší ostrovní deskou uplynulého roku byla dnes večer vyhlášena únorová novinka Let England Shake zpěvačky PJ Harvey.
25.8.2011 Loňské desáté jubileum rakouského Frequency Festivalu se vyvedlo snad po všech stránkách, jen ne té návštěvnostní. Především domácímu publiku se pokusili zavděčit hned dvěma headlinery z Německa. A nadto pozvali Foo Fighters, Kasabian nebo Beady Eye.
13.8.2011 Po prvním díle fotogalérie z letošního OFF Festivalu přinášíme dnes díl druhý. Těšit se můžete na Primal Scream, Public Image Ltd., Destroyera, Xiu Xiu, Deerhoof, nebo i našich DVA.
28.7.2011 Letmým pohľadom na areál je Latitude, festival odohrávajúci sa neďaleko Ipswichu, vo východnom Anglicku, krásnym miestom. Jeho súčasťou je les, jazero, dva mosty, niekoľko hudobným, divadelných, komediálnych a literárnych stanov.
2.6.2011 Za dva měsíce odstartuje v Katowicích 6. ročník OFF Festivalu. Na programovou soupisku akce se vešlo ještě několik posledních jmen včetně těch zahraničních; jejich zveřejněním však můžeme line-up pro tento rok považovat za kompletní.
1.2.2011 Je skvelé objaviť sa v rebríčku BBC's Sound of daného roku. Zaistí to publicitu v rôznych svetových médiách, čím sa zvýši potenciál oslovenia širšej skupiny poslucháčov.

11-18 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.