muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ANDĚL

12.2.2014 Nominace na žánrové ceny Akademie populární hudby cen Anděl 2013 jsou zveřejněny. O nejlepší alternativní desku se letos poperou se svými počiny dlouhá léta nedoceňovaní Houpací koně (Everest), písničkář Kittchen (Radio) a debutanti Nylon Jail (My Heart Soars Like A Hawk).
17.3.2013 Dnes byly vyhlášeny hlavní kategorie a až na jednu výjimku, každá andělská soška potěšila jiného vlastníka. Pouze Kryštof získali dvě ocenění, a to v kategorii Skupina roku a Album roku za jejich loňskou desku Inzerát.
9.3.2013 Včera byli v pražském Paláci Akropolis vyhlášeni vítězové žánrových cen Anděl 2012. V kategorii alternativní hudba uspěli rockeři Please The Trees s deskou A Forest Affair, v elektronické hudbě zabodoval Boris Carloff s nahrávkou The Escapist.
18.2.2013 Proklamované změny ve složení Akademie populární hudby, zdá se, přinesly první slibné plody. Nominace na ceny Anděl za loňský rok se totiž nesou v poměrně překvapivém duchu.
8.3.2012 Ceny Anděl za uplynulý rok jsou rozdány. Po žánrových kategoriích, které své laureáty poznaly už minulý týden, mají své držitele i kategorie hlavní.
3.3.2012 Výsledky žánrových kategorií cen Anděl jsou venku. Hned dvě sošky získal za album Zorya Floex. Jako na vítězi se na něm shodly poroty kategorií elektronické hudby a alternativní scény.
15.2.2012 Na oficiální informace ohledně cen Anděl se čekalo dlouho, až je nakonec zastínila dvě nová ocenění, která si klasou ambici stát se Andělovi protipólem. Teprve nyní organizátoři tradičních cen odkrývají karty a souběžně s tím představují i nominace.
15.2.2012 Letošní udílení cen Akademie populární hudby naváže v tom nejlepším slova smyslu na loňský dvacátý ročník, který přinesl mimo jiné hlavně důstojnou oslavu dvaceti let existence českých cen Grammy a mimořádný televizní pořad Ceny Anděl dvacetiletí...
23.2.2011 Dnes odpoledne byly uděleny první ceny Akademie populární hudby za minulý rok. Své Anděly už v tuto chvíli mají vítězové žánrových kategorií: BezoBratři, Najponk/Pivec/Hutchinson, Pub Animals, Dva, Traband, Malignant Tumour, Prago Union a Kubatko.

1-10 (56) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.