muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ANBB

15.6.2012 Vítěz ankety European Festival Awards v kategorii Nejlepší středně velký festival, polský OFF, finišuje s letošním line-upem. Už jen letmý pohled jasně naznačuje, že Iggy Pop nebude o prvním srpnovém víkendu v Katowicích tím, na čem by program stál a s čím by padal.
26.4.2011 Blixa Bargeld a Carsten Nicolai (aka Alva Noto) stoja na jednej línií. Jeden z 31 ročnou vodcovskou energiou Einsturzende Neubauten, druhý ako berlínsky pionier glitchovej scény. Divadlo Archa sobota 16. apríla.
12.4.2011 Existenciu dvojčlenného projektu ANBB môžeme datovať od roku 2007. Začiatky spolupráce medzi Alvom Notom a Blixom Bargeldom siahajú k zvukovo- vizuálnej performance bez konkrétnych línií. Dve mená experimentálnej hudby z opačných strán berlínskeho múru.
8.4.2011 16. dubna se v pražském Divadle Archa objeví frontman legendárních Einstürzende Neubauten Blixa Bargeld. Ve společnosti elektronického mága Carstena Nicolaie známého pod pseudonymem Alva Noto předve...
16.3.2011 Po roku sa opäť do divadla Archa vracia festival Stmmul. V prvom zo série koncertov predstaví dvojčlenný experimentálny projekt ANBB.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.