muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ANALOGOVÝ VS. DIGITÁLNÍ DJING

19.11.2014 Rok se s rokem sešel a vychází další díl našeho seriálu zaměřeného na hledání odpovědi v otázce analogový versus digitální DJing. Já moc doufám, že jste si užili naplno svátky vánoční a samozřejmě i pořádnou silvestrovskou party.
14.10.2014 Analogový versus digitální formát hudebních podkladů - jaký si pro vaši re/produkci si vybrat? Pokud nemáte stále v této otázce jasno, pak se začtěte do dalšího dílu našeho seriálu Analog vs. digital DJing.
6.9.2014 Zdravím všechny příznivce DJingu. Doufám, že jste si za uplynulý měsíc stihli užít párty a případně si osahat některé z námi diskutovaných položek výbavy pro DJe.
15.8.2014 S novým vydáním Muzikusu přichází další díl našeho seriálu digitální vs. analogový DJing. V pořadí již šestý díl, u kterého vás opět vřele vítám. Dnes se zaměříme na digitální konzole.
1.7.2014 Zdravím všechny věrné čtenáře rubriky digitalní versus analogový DJing. V předcházejícím dílu jsem vám slíbil, že si vezmeme do pomyslného hledáčku technologie DVS.
30.5.2014 Máme před sebou čtvrtý díl článku, který se zabývá, skoro až filosofickou, otázkou, zdali by měl DJ pracovat s dnes všudypřítomnou digitální, nebo spíš s lety prověřenou a pomalu „vymírající“ analogovou technologií.
18.5.2014 V minulém vydání našeho seriálu jsem se osobně vyslovil jak pro digitální, tak pro analogové technologie. Bude v pořádku, když se mnou náhodou nebudete souhlasit, protože se jedná o mou individuální potřebu, a ta může být odlišná od potřeby vaší.
19.3.2014 Na tuzemský trh dnes proudí desítky, možná stovky značek. Mixážní konzoli si může zakoupit kdokoliv za pár stovek třeba i v Lidlu. DJem může být každý, kdo má doma PC a naposlouchanou hitparádu komerčních rádií nebo kdo to o sobě prohlásí.
6.2.2014 Vzpomínám si, když jsem jako malý kluk koukal na sci-fi film režiséra Václava Vorlíčka Pane, vy jste vdova, prezentoval tam technologie budoucnosti. Pohled to byl vskutku zajímavý a já jsem si kladl otázku, jak to všechno bude vypadat v roce 2000 ve skutečnosti?
25.6.2013 V časopise Muzikus se nyní zabýváme DJingem v seriálu DJ.Maniaca alias Václava Procházky. Samozřejmě terminologie je poněkud jiná, než bývá v článcích v Muzikusu zvykem. Tak zde uvádíme pár věcí na vysvětlenou. Něco je opáčkem, něco připomenutím a něco úplně nové.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.