muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALVIK

10.11.2012 V Praze usídlená nadnárodní nu-jazzová kapela Alvik se po čtyřech letech vrací s novým albem. Jmenuje se Your Name Here, vychází tento týden a promuje jej pilotní singl - a zároveň náš dnešní Song dne - nazvaný Impression...
22.10.2012 V Praze usídlená nadnárodní nu-jazzová kapela Alvik v čele s původem americkou zpěvačkou Anyou Stuart je po delší odmlce zpět. Dlouhé čtyři roky po předchozím albu Forms Apart představí 6. listopadu svou novinku, která dostala název Your Name Here.
22.10.2012 Nu-jazzové kosmopolitní Alvik lze jen s výhradami označit za českou kapelu, byť v Praze vznikla a tuzemská metropole dodnes slouží jako nejčastější dostaveníčko jejích členů.
6.9.2012 Ruku v ruce s podzimní klubovou sezónou se vrací i koncertní cykl Euroconnections, který na pódiu pražského Paláce Akropolis konfrontuje evropské a tuzemské muzikanty. A rozjezd to tentokrát bude prudký. Na září jsou totiž připraveny hned dva koncerty.
1.7.2011 Osmý ročník festivalu United Islands of Prague je za námi a pořadatelé hlásí rekordní počet návštěvníků, který letos překročil hranici 40 000. V první části fotoreportáže se ohlédneme za koncerty v rámci klubové noci a prvního festivalového dne.
10.6.2009 Pestrý hudební program slibuje letošní ročník festivalu Untied Islands of Prague, který bude probíhat příští týden v centru Prahy. Zahájí jej čtvrteční klubová noc a vyvrcholí v pátek a sobotu programem na Střeleckém ostrově a v jeho okolí. A také tentokrát návštěvníkům nabídne vstup zdarma.
8.6.2009 Po půl roce se v Akropoli znovu ukázali tuzemští Alvik, kteří zde opět vytvořili pohodovou a přátelskou atmosféru. Kapela uprostřed koncertu vyhlásila soutěž o fanouška, který byl mezi publikem nejvzdálenější od domova.
14.5.2009 Nabýt se energií a optimismem můžete v pražské Akropoli 19. května, kde odehrají svůj první letošní koncert "domácí" Alvik v obvyklém mezinárodním složení.
20.10.2008 Nadnárodní skupina Alvik vydá příští týden své očekávané druhé album. Forms Apart, jak zní jeho název, přichází rok po EP Cold June a celé čtyři dlouhé roky po kladně hodnoceném debutu Breathing Geometry.

1-10 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.