muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALISON KRAUSS

27.6.2011 Dobro, lap steel kytara, mandolína, akustická basa, bendžo, housle, férický hlas Alison a dokonale vícehlasé vokály kapely – to jsou nástroje, za pomoci kterých vzniklo toto album, které chytá za srdce při prvním poslechu.
1.6.2010 Když vydala Adele Laurie Blue Adkins začátkem roku 2008 pod uměleckým jménem Adele svůj debut s názvem 19, dalo se rozhodně mluvit o podařené desce. Od té doby se přehoupla přes dvacítku, přestěhovala za oceán do Kalifornie, takže o nové zážitky pro druhé album rozhodně nemá nouzi.
9.2.2009 V noci na dnešek se v americkém Los Angeles udělovaly jedenapadesáté výroční ceny americké hudební akademie – Grammy. Všech pět nominací v triumf proměnil zpěvák Robert Plant spolu s bluegrassovou zpěvačkou a houslistkou Alison Krauss, a to zásluhou společného alba Raising Sand.
4.12.2008 S blížícím se přelomem roku se hudební business připravuje nejen na rekapitulační žebříčky, ale i na záplavu nejrozličnějších hudbních ocenění. Jedenapadesátý ročník amerických Grammy bude završen 8. února slavnostním ceremoniálem, po kterém se až z osmi cen bude moci radovat Lil Wayne.
1.8.2008 Najviac rešpektovaná britská hudobná cena Nationwide Mercury Prize, donedávna známa ako Mercury Music Prize, odtajnila tohtoročné nominácie s Radiohead, Burial, British Sea Power, Elbow, Adele alebo Robertom Plantom.
16.1.2008 Právě v době reunionu Led Zeppelin na sebe zpěvák Robert Plant výrazně upozornil deskou, která je jakoby z úplně jiného světa. Převážně akustická kolekce Raising Sand, natočená s countryovou zpěvačkou a houslistkou...
16.1.2008 Spojení devětapadesátileté hardrockové ikony a o třiadvacet let mladší bluegrassové zpěvačky a houslistky může na první pohled působit absurdně. Robert Plant se však akustické hudbě nikdy nevyhýbal...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.