muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALICE

21.1.2012 Jubilejní desátý ročník má před sebou festival Basinfirefest. Odehrávat se bude od 29. června do 1.července ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku a jako obvykle se zavděčí hlavně milovníkům rocku, metalu a punku.
22.3.2011 Necelé dva měsíce zbývají do startu letošního ročníku festivalu JamRock. Uskuteční se od 9. do 11. června v Žamberku a po loňské účasti několika zahraničních hostů v čele se zpěvačkou Gabriellou Cilmi v jeho programu dostanou přespolní ještě větší prostor.
4.4.2007 Wanastowi vjecy po několika letech vyrážejí na koncertní šňůru. Kapela se tak rozhodla téměř půl roku po vydání úspěšného alba Torpédo, podle kterého pojmenovala i turné, které bude svým rozsahem letos jedním z největších v České a Slovenské republice.
22.11.2006 Stejně jako v minulých letech, i letos se uskuteční v pražském klubu Opatov (i jinde po celém světě) akce nazvaná Vzpomínka na Queen.
11.10.2006 Budete-li chtít spočítat zajímavé koncerty, které se zítra odehrají v naší metropoli, jedna ruka vám k tomu rozhodně nebude stačit. Inu, pojďme si posvítit alespoň na některé z nich.
15.9.2006 Putovní festival Gaudeamus Igitur, který se již tradičně konná u příležitosti zahájení nového akademického roku, letos zavítá do devíti českých i moravských univerzitních měst a mimo bohatého doprovodného programu přinese i koncerty pěti tuzemských a slovenských kapel.
20.6.2006 Letní amfiteátr Doupnice v Radčicích u Skutče ožije 30. června a 1. července třetím ročníkem hudebního festivalu, jež dostal název podle místa svého konání.
15.6.2006 Pod novým názvem Rockfields Open Air Festival Žernovka se 23. a 24. června uskuteční již třetí ročník rockového festivalu ve stejnojmenné středočeské obci.
2.1.2006 Alice Konečná, někdejší finalistka Zlíntalentu, vydala své čtvrté album, což je na to, že je jí teprve osmnáct let, úctyhodný výkon. Její aktuální počin je druhou anglicky zpívanou deskou, zároveň však první...
9.8.2002 Plzeňská legenda Alice sice už neexistuje, ale čas od času se na podiu výjimečně objeví. Jako právě příští týden...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.