muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALICE IN CHAINS

13.7.2014 Na Výstavišti Holešovice v Praze se odehrál již druhý ročník Aerodrome Festivalu, a to hned dvakrát. Jeho červencová část vsadila na americký kolos Metallicu a grungeové legendy Alice In Chains. Program dále doplnili pánové z Children Of Bodom a Norové Kvelertak.
10.7.2014 Druhá část Aerodrome Festivalu se po necelém měsíci opět konala na pražském výstavišti. Tentokrát se představily kapely Kvelertak, Children of Bodom, Alice in Chains a Metallica. Kvůli restrikcím headlinera přinášíme fotografie prvních tří jmenovaných.
21.1.2014 Zatímco první ze dvou koncertů Aerodrome festivalu v Praze má program jasný už delší dobu, otazníky vznášející se nad slůvky Metallica & Special Guests se rozplynuly teprve dnes.
4.8.2013 Byla by škoda, kdyby v pohnuté atmosféře kolem návratu Black Sabbath zůstalo stranou pozornosti nové album Alice in Chains. Seattleská veličina samozřejmě z odkazu Black Sabbath vychází doslova hmatatelně...
19.4.2013 Po singlu Hollow je skladba Stone druhým zveřejněným kouskem z chystané desky Alice in Chains. Album pojmenované The Devil Put Dinosaurs Here jsme zahrnuli do našeho přehledu desek, které si letos rozhodně nenecháme ujít.
15.4.2013 První měsíce letošního roku pořádně rozvířily nabídku nových nahrávek. My jsme se však nyní rozhodli vám předložit náš redakční výběr desek, na něž pořád ještě s napětím čekáme. Je to soupis napříč žánry, tak snad si v něm najdete album, na které se těšíte s námi.
21.9.2012 Mr. Loco je pseudonym dnešního hosta této rubriky a zároveň název nové hudební skupiny, která nedávno vydala svůj debut Na Balkáně (psáno pro časopis Muzikus 6/21011, pozn.). Kytarista a zpěvák Mr. Loco v minulosti účinkoval v kapelách Luca Brasi, Artery a Temperamento a moje předtuchy...
10.3.2011 Ve věku 44 let nečekaně zemřel baskytarista Mike Starr, známý svým působením v americké kapele Alice in Chains. Jeho tělo bylo nalezeno v úterý odpoledne v domě v Salt Lake City. Příčina smrti dosud není známa,...
24.2.2010 Překvapení připravili pořadatelé německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park. Ty totiž vypuknou už o den dříve, než bylo doposud avizováno, a poprvé tak svým návštěvníkům přinesou hned čtyřdenní program.
18.2.2010 Festivalová sezóna u našich jižních sousedů bude i v tomto roce bohatá, jak ostatně dokládá závěr dnešní tiskové konference, na které byli představeni headlineři hned několika akcí. Řeč bude o známém festivalu Nova Rock, navrátivším se Forestglade, ale i o spoustě dalších.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.