muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALICE IN CHAINS

15.2.2010 „Velká trash-metalová čtyřka“ Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax a kapely Mastodon a Heaven & Hell už nejsou v programu české mutace Sonisphere osamoceny. Pořadatelé festivalu, který proběhne 19. června na letišti u Mimoně, totiž ohlásili další sérii účinkujích.
3.1.2010 Keď sa jedna z najdôležitejśích kapiel grungeovej vlny v roku 1997 rozpadla, jej členovia sa zhodli, že nikto z nich neobnoví kapelu, pokiaĺ v nej nebudú všetci štyria členovia. Reunion Soundgarden je ale o trinásť rokov realitou.
26.12.2009 Novic William DuVall se hlasově až překvapivě blíží emblematickému předchůdci Laynu Staleymu, ovšem nepůsobí jako křečovitá napodobenina a muzikálně si evidentně padl do noty s Jerrym Cantrellem...
30.9.2009 Nejen dobří holubi se vracejí. Mezi množství comebacků na světové hudební scéně si zařaďte nepřehlédnutelnou kapelu z 90. let a vlády grunge Alice in Chains, která vydává po dlouhých čtrnácti letech nové album...
11.9.2009 Grungeové ikony Alice in Chains se po teřch letech vrátí do Česka. Tentokrát svým fanouškům zahrají ve Velkém sále pražské Lucerny, kde mimo své starší tvorby představí i novinky z očekávané desky, která koncem září vyjde coby první studiový počin kapely od roku 1995.
15.6.2009 Jedni z prvých priekopníkov grungu, americká kapela Alice in Chains sa chystá v septembri vypustiť do sveta svoj štvrtý radový album. Pomenovali ho Black Gives Way To Blues.
22.5.2007 Hudebního publicistu Jaroslava Špuláka, který dnes působí v kulturní rubrice deníku Právo, budou hudbumilovní čtenáři jistě znát z působení v časopisech Rock & Pop, Bang! a Big Beng!...
11.7.2006 Zelená voda u Nového Mesta nad Váhom hostila na přelomu června a července letos již potřetí festival Topvar Rock Fest. Vystoupili Alice In Chains, Babyshambles, Skin, Fun Lovin' Criminals, či Maxïmo Park.
31.3.2006 Navrátivší se skupina Alice In Chains, která se v blízké době vydá na koncertní turné, jež nemine ani Českou republiku, oznámila po týdnech spekulací finální sestavu, ve které ji fanoušci budou moci vidět.
27.3.2006 Již nějakou dobu se hovoří o reunionu slavné grungeové kapely Alice In Chains, která naposledy koncertovala v roce 1996. Čtyři roky po smrti jejího zpěváka Laynea Staleyho, který se předávkoval drogami, se vrátí hudba Alice In Chains na koncertní pódia.

11-20 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.