muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALEXANDER HACKE

23.9.2011 Ve druhé polovině listopadu bude v pražských klubech probíhat 19. ročník festivalu Alternativa. Prozatím pořadatelé odkryli alespoň program jednoho z večerů.
16.2.2011 Umělecký pár Danielle de Picciotto a Alexander Hacke je od února do května 2011 hostem residenčního programu MeetFactory. V rámci jejich uměleckého pobytu se představí společně s mnoha přáteli řadou multižánrových akcí.
8.11.2010 Už tento týden, dva a půl roku po svém předchozím vystoupení, se do pražského Divadla Archa vrátí německá kapela Einstürzende Neubauten. Zastaví se zde při turné ke svému třicátému výročí a fanouškům připraví program hned na dva večery.
11.5.2007 Svérázní Britové The Tiger Lillies se již 21. května vrátí do pražského Divadla Archa. Tentokrát vystoupí s legendární "posilou" – členem kultovních Einstürzende Neubauten – Alexandrem Hackem.
11.3.2007 Britská kapela The Tiger Lillies společně s Alexandrem Hackem a Danielle de Piccioto uvedou 21. května v Arše živou audio-vizuální poctu zakladateli moderního horroru H. P. Lovecroftovi.
15.3.2006 Řekne-li se Febiofest, mnozí si představí filmový festival konaný začátkem jara v pražských kinech. Je to tak, ovšem přináší i vcelku bohatý doprovodný hudební program.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.