přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALESANA

17.1.2012 Hned tři americké post-hardcoreové kapely se vydaly na společné turné po Evropě a v neděli 22. ledna s ním zamíří i do pražského klubu Rock Café. O koho jde? Alesana, We Came as Romans a I Wrestledaberonce.
7.1.2012 Interesantní turné tvořené čtyřmi významnými představiteli post-hardcore žánru se dává do pohybu, aby se 22. ledna zastavilo v Praze v klubu Rock Café.
18.4.2011 Festivalová dvojice Rock am Ring a Rock im Park, uzavřela program a skoro dva měsíce před vypuknutím zveřejnila časovové line-upy. Jak bylo známo už na přelomu roku, headlinery budou System of A Down, Coldplay a Kings of Leon.
7.5.2010 Již pozítří, v neděli 9. května jistě zavítá do pražského Lucerna Music Bar početné obecenstvo, aby zhlédlo vystoupení čtyř mladých progresivních hudebních souborů, jimž je blízký post-hardcoreový sound.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.