muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALEC EMPIRE

10.9.2010 Není tomu tak dávno, kdy se u nás představil producent Alec Empire. Tuto neděli bude Praha svědkyní dalšího vystoupení, ovšem prezentovat zde nebude svoji samostatnou tvorbu. V letošním roce se totiž na scénu vrátil berlínský projekt Atari Teenage Riot.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
5.3.2010 Rakúsky Donaufestival uzavrel potvrdzovanie kapiel a zverejnil kompletný line-up. K menám ako Panda Bear, Rufus Wainwright, Peaches alebo múm tak pribudli i Dinosaur Jr., Max Tundra, TV Buddhas a ďalší.
9.2.2010 Je to len pár dní, čo rakúsky Donaufestival potvrdil prvé mená, už svoj lineup rozšíril o niekoľko projektov. Najnovšie potvrdili spojenectvo Xiu Xiu a Deerhoof a koncerty Dana Deacona, Fuck Buttons, Tindersticks a ďalších.
28.1.2010 Dolnorakúsky Donaufestival, ktorý sa na prelome apríla a mája koná počas dvoch víkendov v rakúskom Kremse začína predávať lístky a potvrdzovať prvé kapely. Potvrdené sú mená ako Panda Bear, Peaches, múm, Wolf Parade, Alec Empire...
23.10.2009 Pod pojmem Alec Empire lidé vidí mnoho různých podob tohoto hudebního maniaka. Do Prahy se vrátí příští úterý na klubové vystoupení do Lucerna Music Baru.
16.7.2009 Českému publiku se Alec Empire představil teprve před pár týdny, a to jako předskokan Nine Inch Nails na koncertu v O2 Areně. Nyní se sem ovšem chystá na samostatný klubový koncert, který je naplánován na 27. října do Lucerna Music Baru.
11.6.2009 Soupiska předskokanů na aktuálním turné Nine Inch Nails je celkem zajímavá. Několik koncertů spolu s Trentem Reznorem a spol. odehrají Jane's Addiction nebo Mew a v Praze to pak bude německý hudebník a producent Alex Empire.
29.10.2008 Britský zpěvák a multiinstrumentalista Patrick Wolf vydá v únoru nadcházejícího roku své čtvrté album. Obsahovat bude hned dva disky, přičemž na prvním z nich se rovnou měrou podílí německý muzikant a producent Alec Empire, člen někdejší techno-hardcoreové formace Atari Teenage Riot.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.