muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ALAN MOULDER

25.11.2011 Možná některé ze zarytějších fanoušků nadpis trochu namíchne, avšak pokud se na historii této chicagské kapely podíváme ze všemožných úhlů, vždy nám vyjde jedno - není a nikdy nebylo důležitějšího článku, než je frontman Billy Corgan.
6.5.2011 Bubeník The Killers vypustil do světa další detaily o chystaném debutu Big Talk. Poslední chybějící dílek v informační skládačce představovalo oznámení tracklistingu nahrávky a definitivního data vydání, které je naplánováno na 11. července.
26.3.2011 Zatímco frontman Brandon Flowers vydal své sólové album Flamingo už loni, jeho kolega z The Killers, bubeník Ronnie Vannucci, chystanou novinku teprve pojmenoval. Ponese název Big Talk a prosákly o ní první informace.
3.11.2010 Bristká kytarovka White Lies se pokusí navázat na vcelku úspěšný debut To Lose My Life a 17. ledna, tedy bez dvou dnů po dvou letech, vydá nové album.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.