muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AKURAT

28.6.2012 Výroční třicátý ročník nemalé události opět přilákal stovky návštěvníků. V první části fotogalerie vám nabízíme pohled na koncerty zahraničních kapel Akurat a N.O.H.A., ale i domácích písničkářů Tomáše Kluse a Dagmar Voňkové či skupin Vltava, Midi Lidi, Kazety a Prago Union.
14.6.2012 Letos se ve Valašském Meziříčí koná už 30. ročník multižánrového festivalu Valašský špalíček. Program bohatý na zajímavá jména slibuje, že rozhodně je na co se těšit.
13.6.2012 Sobotní zápas na mistrovství Evropy ve fotbale bude rozhodující jak pro náš, tak pro tým hostitelského Polska. Fandit se bude jako obvykle i na pražském Staroměstském náměstí, kde se navíc ještě před přímým přenosem zápasu představí dvě kapely pocházející ze země protihráčů.
5.6.2012 Červen bude patřit fotbalu. V Polsku a na Ukrajině se koná mistrovství Evropy, kterého se zúčastní i český národní tým. Své zápasy v základní skupině odehraje jen něco přes sto kilometrů od českých hranic, ve starobylé Vratislavi.
25.8.2011 Američtí The Klezmatics hrající židovskou hudbu v moderním hávu se představí v sobotu 24. 9. od 20:00 v nově zrekonstruovaném sále kina Hvězda v Uherském Hradišti.
25.5.2009 První potvrzené účinkující hlásí také „indiánský“ Trutnov Open Air Music Festival. Navzdory loňské rozlučce a avizovanému stěhování festival zůstane ve svém tradičním areálu Na Bojišti, kde se uskuteční od 20. do 23. srpna.
4.8.2008 Německá synthipopová kapela Alphaville, která v 80. letech proslula hity jako Forever Young nebo Big In Japan, bude hlavním lákadlem letošního třetího ročníku frýdecko-místeckého festivalu Beskydy Sound.
10.4.2007 Festival Mighty Sounds, ktorý sa už po tretíkrát uskutoční v polke júla v Olší u Tábora, prinesie zahraničné hviezdy žánrov reggae, punk a ska. Silné zastúpenie bude mať aj domáca scéna.
8.11.2006 Již desáté pokračování malého putovního festiválku ska a reggae kapel s mírnými přesahy k punku proběhne 11. listopadu v klubech Marley a Lennon v Ostravě.
6.1.2006 Festival Hrachovka, který se uskuteční od 27. do 30. července v Hrachovci u Valašského Meziříčí, oznámil další jména vystupujících kapel.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.