muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AKROPOLIS MULTIMEDIALE

17.10.2012 Už tento pátek vypukne v Paláci Akropolis 8.ročník populárního festivalu nových technologií – Akropolis Multimediale, který nabídne unikátní dvoudenní přehlídku videomappingu a speciální audio-vizuální show skupin Cocotte Minute a The Prostitutes.
29.9.2010 Ve dnech 29.-30.10. se v Paláci Akropolis uskuteční další ročník Akropolis Multimediale, populární přehlídky nových médií a technologií aplikovaných v domácí pop-kultuře.
19.2.2009 To nejlepší z britské A/V platformy Onedotzero nebo proslulé německé experimentátory Modeselektor a Pfadfinderei představí letošní AkropolisMultimediale. Jak jsme již informovali, akce se uskuteční v pátek 27. a sobotu 28. února v pražském Paláci Akropolis.
4.2.2009 Pátý ročník audio-vizuálního festivalu AkropolisMultimediale bude probíhat po dva poslední únorové večery v pražském Paláci Akropolis a nabídne to nejlepší z produkce britské A/V platformy Onedotzero a především pak proslulé německé experimentátory Modeselektor a Pfadfinderei.
21.5.2008 Už počtvrté bude v pražkém Paláci Akropolis probíhat AkropolisMultimediale - festival aktuálních trendů na poli elektronické hudby a nových médií. Jeho program bude od 4. do 7. června přinášet vystoupení evropských představitelů pohybující se na spojnici performativního umění a elektronické hudby.
13.7.2007 Pražský Palác Akropolis bude od 10. do 14. září hostit festival elektronické hudby a umění nových médií nazvaný Akropolis Multimediale, jehož hlavním lákadlem bude vystoupení britského audio-vizuálního projektu Hexstatic z proslulého labelu Ninja Tune.
4.5.2005 Příští úterý se v pražském Paláci Akropolis v rámci festivalu Akropolis Multimediale představí několik projektů spřízněných s promotérskou agenturou a zároveň labelem Muteme. Ten se zaměřuje na...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.