muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AIRFARE

15.8.2012 Podhradí Okoře v sobotu ožije dalším ročníkem stejnojmenného festivalu. Program sází jako obvykle na provařená jména z tuzemské popové scény.
14.2.2012 Grape festival je jeden z novorozených slovenských festivalů a hned po prvních dvou ročnících sklidil úspěch jak ze stran účinkujících, tak ze stran diváků.
12.12.2011 Airfare je kapela, jejíž největší devizou je živé hraní, což musí být jasné každému, kdo někdy zavítal na koncert a posléze slyšel album. Můžeme tedy diskutovat o tom, do jaké míry se povede na hudební
14.11.2011 Křest nové desky Airfare byl rozhodně jednou z nejzajímavějších akcí listopadu. Pro všechny příznivce svěžích pop-rockových kytarovek tedy víceméně povinnost a pro ostatní jedinečná možnost
4.11.2011 Zlínsko-pražská rock'n'rollová kapela Airfare pokřtí své čtvrté řadové album v brněnském klubu Fléda 10. listopadu. Deska se zatím nezveřejněným názvem vznikala téměř dva roky a ve spolupráci
30.6.2011 Argentiská ska kapela Karamelo Santo, italští pop-punkeři Vanilla Sky a britsko-němečí electro-punkeři Transmitter vystoupí na jedenáctém ročníku Open Air Musicfestu Přeštěnice, který se uskuteční 8. a 9. července ve stejnojmenné obci na Milevsku.
11.11.2010 Domácí kytarovka Airfare, která ve své době zabodovala se singlem Sorry Baby ze svého debutu, začíná připravovat třetí desku. Jejím producentem se má stát Američan Bjorn Thorsrud.
10.11.2010 Česko-americká rocková skupina Airfare se rozhodla natočit svou třetí desku. S prací skupina začne poslední listopadový týden a to vše ve spolupráci s renomovaným americkým producentem.
5.8.2010 Na příští víkend připadají hned dva tradiční valašské festivaly. V pátek 13. srpna se v amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční jedenadvacátý ročník Valašského Folkrockování a o den později v nedalekém Hrachovci u Valašského Meziříčí sedmnáctý ročník festivalu Hrachovka.
26.7.2010 Šestý ročník festivalu Štěrkovna Open Music bude probíhat tento pátek a sobotu v areálu štěrkovny na břehu hlučínského jezera. Vystoupí mimo jiné Olympic, Polemic, Anna K., Chinaski, Visací zámek, Švihadlo a další.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.