muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AIR

29.4.2013 Kromě hlubší úrovně integrace s M-Audio klaviaturami, nabízí Ignite 1.1 také podporu nových zvukových rozhraní M-Audio M-Track série. Verze Ignite 1.1 navíc obsahuje četná vylepšení v oblasti...
7.12.2011 Nasledovník dva roky starého albumu Love 2 bude obsahovať aj spolupráce s inými interpretmi, napríklad v zverejnenej skladbe Seven Stars si zaspievala Victoria Legrand z kapely Beach House, predstaví sa na ňom i skupiny Au Revoir Simone.
11.4.2010 Súrodenecké festivaly Szigetu - Volt a Balaton Sound a Hegyalja Fesztivál potvrdzujú ďalšie kapely, ktoré zavítajú počas letnej festivalovej sezóny do Maďarska. Časť svojho line-upu má zverejnený aj Hegyalia festival.
30.12.2009 Pět let trvalo, než se české publikum opět dočkalo návštěvy francouzské elektropopové formace Air, která 12 prosince rozezněla prostory SaSaZu svým hodinu a čtvrt dlouhým setem, v němž mimo starších skladeb nechyběly ani ty z nové desky. Jako support si přivezli projekt We Fell To Earth.
3.12.2009 Máte-li shlédnuto hodně filmů z dřívějších dekád, pak vás nejspíš hned tak nenadchne ani premiérová novinka, nad níž se jinak řada dalších diváků rozplývá nadšením. Máte totiž pocit (a většinou oprávněný), že všechno už tu kdysi bylo...
2.12.2009 Stejně jako na celém evropském turné francouzských Air se i v Praze po jejich boku představí londýnská dvojice We Fell To Earth. Přípomeňme, že koncert proběhne 12. prosince v klubu SaSaZu.
30.11.2009 Francouzská dvojice Air se svými doprovodnými spoluhráči zavítá 12. prosince do klubu SaSaZu v pražských Holešovicích, kde na živo předvede mimo jiné i svoje nové album Love 2, které vyšlo koncem září.
11.9.2009 Po pěti letech se do Pahy vrátí francouzská dvojice Air se svými doprovodnými spoluhráči. Zavítá 12. prosince do holešovického klubu SaSaZu, kde na živo předvede mimo jiné i svoje nové album Love 2. To spatří světlo světa už v průběhu příštího měsíce.
29.6.2009 Francouzské duo Nicolas Godin a Jean-Benoît Dunckel alias Air už zanedlouho naváže na svoje předloňské album Pocket Symphony. Jeho nástupce se bude jmenovat Love 2 a coby již šestý albový počin formace vyjde 5. října.
21.3.2008 Posledný marcový deň sa na trhu objaví reedícia desať rokov starého debutu francúzskeho dua Air Moon Safari.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.