přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: AGAINST ME!

5.6.2014 V rámci turné k novému albu (příhodně nazvaném Transgender Dysphoria Blues) se v pražském Lucerna Music Baru představili američtí punk rockeři Against Me! Role předkapely se více než dobře zhostila švédská post punková skupina INVSN.
2.6.2014 Zítra se do Prahy vracejí již po několikáté američtí punkeři Against Me! Tentokrát ale s překvapením, za mikrofonem už nebude stát zpěvák Tom Gabel, ale Laura Jane Grace, což je jeho nové jméno po transgenderové proměně.
13.3.2014 Rubrika Punk&Core dospěla již ke svému jubilejnímu desátému dílu. Naše malé výročí oslavíme s nadějnou brněnskou kapelou Corposant. Dále zavítáme za hranice naší země a představíme si partu The Wonder Years.
3.8.2013 Americká rocková zpěvačka Joan Jett chystá nové album s producentem Kennym Lagunou. Deska s názvem Unvarnished vyjde 1. října na Blackheart Records. Kromě kapely The Blackhearts na ní budou hostovat Dave Grohl z Foo Fighters a Laura Jane Grace z punkových Against Me!.
7.11.2012 Sestava Thomase Jamese Gabela, skladatele, kytaristy, multiinstrumentalisty a frontmana punkrockových Against Me!, je založena, jak sám říká, na jeho kytarách Rickenbacker 370...
15.10.2007 Po dvou letech zavítá do Česka floridská kapela Against Me! a to již zítra, kdy vystoupí v pražském Lucerna Music Baru. Support obstarají kapely velští Future Of The Left a Steriogram z Nového Zélandu.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.