muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ABRAXAS

4.7.2015 Zamáčkněte slzu a vyplujte na vodu, Abraxas vydali nový klip. „Natáčeli jsme v červnu v Praze a okolí. Najít lokality nebyl problém, ale jakmile člověk točí venku, je počasí vždy komplikace…"
12.6.2014 Tvorba Abraxasu je odjakživa v dobrém slova smyslu stylově neukotvená a nekonvenční, proto nemůže být žádným překvapením, že se čerstvý dvojalbový tributní projekt stal doslova živnou půdou pro žánrově pestré a i při barvitosti předloh mnohdy ještě překvapivější reinterpretace.
6.11.2012 Výročí padesáti let značky Marshall se neslavilo jen na nedávném megakoncertu ve Wembley, naopak se dočká i Praha. Bude mu totiž věnován letošní Beatfest, který proběhne 8. prosince v Incheba Areně na Výstavišti v pražských Holešovicích.
13.3.2012 V dubnu letošního roku oslaví skladatel, kytarista, zpěvák a duchovní otec kapely Abraxas Slávek Janda kulaté narozeniny. Jako termín oslavy byl vybrán 12. duben 2012 v pražském Retro Music Hall.
24.2.2012 Až do roku 1976 měl termín Abraxas v podstatě trojí význam. Tím prvním byl příslušník motýlí říše Abraxas sylvata (Scopoli, 1763) poměrně vzácný večerní motýl, kterému čeští přírodovědci přiřkli podstatně méně vznešené jméno píďalka jilmová.
15.12.2011 Měla to být výjimečná událost, která byla avizována již v létě. V severočeské metropoli měl tento pátek 16. prosince podniknout zastávku ABRAXAS a v doprovodu s nim také režisér a herec Roman Štolpa ...
18.3.2011 Domácí rocková kapela Abraxas zformovaná okolo zpěváka Slávka Jandy slaví v tomto roce pětatřicáté výročí. To se také stalo příležitostí pro velké turné, které odstartovalo v sobotu koncertem ve Vimperku a bude pokračovat až do podzimu.
28.2.2011 V letošním roce oslaví legendární skupina Abraxas 35 let od svého vzniku. K této příležitosti připravuje celorepublikové turné, na kterém zahraje všechny své hity...
4.5.2009 Překvapivě už po dvou letech Abraxas přispěchal s novou řadovkou. Lze na ní většinou celkem dobře poznat, které písně skládal Slávek Janda a které Mirek Imrich (poměr činí 5:6). „Jandovky“ jsou spíš tanečnější...
4.10.2007 Kytarový mág, skladatel, zpěvák, producent - tak bývá charakterizován Slávek Janda, muzikant, který už více než pětatřicet let patří k čelným osobnostem naší hudební scény vůbec...

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.