muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: A WILHELM SCREAM

22.6.2014 Blíží se prázdniny, které jsou pro hudebního fanouška synonymem festivalů, než se však rozeběhnete za programem českých nebo i zahraničních akcí, tak věnujte pozornost poslednímu předprázdninovému dílu rubriky Punk&Core.
14.8.2009 Příznivce punk-rocku, ska i reggae čeká ve čtvrtek 20. srpna v pražském Lucerna Music Baru koncert, na kterém se vystřídají hned tři severoamerické kapely. Hlavním bodem budou kalifornští Mad Caddies, podpořeni skupinami A Wilhelm Scream a The Flatliners.
22.8.2008 Ve středu 27. srpna se v pražském Lucerna Music Baru představí kalifornská skate-punková stálice Pennywise. V České republice se vystoupí vůbec poprvé ve své dvacetileté historii.
14.5.2008 V pražském klubu Rock Café zítra večer vystoupí americká kapela A Wilhelm Scream. Představí se zde v rámci svého doposud nejrozsáhlejšího evropského turné.

1-4 (4)

 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.