muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: A THOUSAND FUEGOS

26.5.2010 Medzinárodný projekt Lonely Drifter Karen a ich niekdajší vydavatelia - Fettkakao sa postarali o warmup košického festivalu Use the City, keď v Tabačke mimo prvých menovaných zahrali aj rakúske projekty Vortex Rex, A Thousand Fuegos a Brooke's Bedroom.
13.8.2009 „Nultý“ ročník festivalu nezávislé hudby Creepy Teepee je za námi. V první části fotogalerie si připomeneme první tři dny, kdy se na podiu vystřídali mimo jiné Final Fantasy, Casiotone for the Painfully Alone, HEALTH, Fucked Up nebo Dent May.
21.7.2009 Alespoň pro příznivce nezávislé hudební scény půjde bez pochyb o tuzemskou událost léta. Šestidenní Creepy Teepee Festival, který bude součástí multikulturního GASK Artfestu, vypukne přesně za dva týdny v areálu Jezuitské koleje v Kutné Hoře.
27.5.2009 Dosud si o podobně laděném alternativním festivalu mohlo Česko nechat jen zdát. Teď se ale časy zřejmě mění: zajímavý program přinese GASK Artfest v areálu zrekonstruované Jezuitské koleje v Kutné Hoře.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.