muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: 65DAYSOFSTATIC

30.12.2008 Petra Němečková píše a fotí pro náš server již více než dva roky, ale znám ji déle, vlastně nejdéle z celého osazenstva. Po „mládí“ stráveném v Ostravě, kterou má většina lidí zafixovanou jako ponuré industriální město, se letos přesunula...
28.12.2008 Petr Bořuta je podle mě jednou z nejzajímavějších osob naší redakce. Jeho hudební rozhled je velmi široký a zahrnuje prakticky všechny žánry. Nepopírám, že mě při našem elektronickém rozhovoru nejednou překvapil.
24.12.2008 Filip Drábek působí na Muzikusu od konce roku 2006. Kromě Muzikusu píše také pro e-zin EXITmusic a v tomto roce se podílel i na obsahu T-Station či Žurnálu.
12.6.2008 Aj tento štvrtok prichádzajú Videotipy s piatimi aktuálnymi videami, ktoré sú doplnené o jedno, podstatne staršie.
27.5.2008 Myslím, že väčšine ľudí by stačilo pustiť len pár tónov z nahrávok nadaného chlapíka menom Ólafur Arnalds, aby pochopili, z akej krajiny pochádza. So svojim sólovým projektom už o niekoľko dní navštívi Prahu.
20.2.2008 Ty z vás, kteří se zítra večer chystají na pražský koncert The Cure, si dovolujeme přátelsky upozornit, že by program v Areně HC Sparta měl odstartovat už v 19 hodin.
14.2.2008 Česko se v příštím týdnu může těšit na sérii hvězdných halových koncertů. V pražské Areně HC Sparta se vystřídají Chris Rea, Nightwish, The Cure a Akon a v ostravské ČEZ Areně pro změnu zahrají Korn.
26.12.2007 Po zahraničních singlech a domácích objevech je čas postoupit dál. Tentokrát rekapitulujeme, které z letošních hudebních akcí nás zaujaly nebo ze kterých si odnášíme vzpomínky. Je evidentní, že máme rádi pohodu, Pohodu...
25.10.2007 Len pár mesiacov po ich samostatnom koncerte sa bristkí post-rockeri 65daysofstatic objavia v Prahe znova. Tentoraz ako predskokani februárového koncertu The Cure v Sazka Arene.
24.5.2007 Máte rádi post-rock? Říkají vám něco jména jako Sigur Rós, Explosions in the Sky, 65daysofstatic? Tak to čtete správně. Právě poslední jmenovaná kapela se chystá vystoupit v Praze, konkrétně v Paláci Akropolis.

16-25 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.