muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: 1ST CHOICE

28.4.2009 Přesně takovéto skupiny na zdejší scéně zoufale absentují. Skupiny, které nenabízejí nic víc a nic míň než „jen“ melodicky mimořádně vřelé a emotivně poutavé písničky bez nějakých složitostí, aniž by však šlo...
16.11.2006 Grunge night je novým projektem pražské Music Hall Chmelnice. Během úvodního dílu se v roli headlinerů představily skupiny Lo Dost a 1st Choice, z jejichž koncertů vám nabízíme fotogalerii.
3.11.2006 Poslední dobou slibně se rozjíždějící program Music Hall Chmelnice bude od příštího týdne obohacen také o projekt Grunge night.
6.10.2006 Punk-rocková naděje 1st Choice, úvalští punkoví Screaming Rats a českokrumlovští ska-funkoví Pub Animals zítra společně zahrají v klubu Rock Café na pražské Národní třídě.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
3.6.2006 Slibovaná první část fotoreportáže z Bitev o Sázavafest, které se uskutečnily o uplynulém víkendu v Kutné Hoře, je zde. Tentokrát se zaměříme na pátek, kdy vystoupili...
28.5.2006 Kutná hora se o víkendu stala dějištěm finále soutěže Bitvy o Sázavest, do níž se před časem mohly přihlásit začínající a méně známé kapely.
11.5.2006 Finále letošních Bitev o Sázavafest se nezadržitelně blíží. Už 26. a 27. května se v Kutné Hoře utkají kapely, jejichž demonahrávky udělaly na porotu největší dojem a zasoutěží si o čtyři hrací časy na letním Sázavafestu, který se uskuteční od 3. do 6. srpna.
15.3.2006 Z více než dvou stovek přihlášených kapel vybrala porota soutěže Bitvy o Sázavafest osmici finalistů, která se po boku Clou, Post-It, Petra Bendeho, Gáby Al Dhábby, či loňských vítězů, kapely Rybičky 48...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.