přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: -123MIN.

21.12.2009 Nečekaně a záhy po vydání nového alba Dream se rozhodla ukončit svoji činnost kapela -123min. Informoval o tom zakladatel skupiny a kytarista Zdeněk Bína.
3.12.2009 Pochybovat o instrumentálních schopnostech Minut je nesmysl, kdo měl s touhle partou kdy co do činění, musí smeknout klobouk. Novinka Dream tenhle dojem jen posílí, Zdeněk Bína, Fredrik Janáček a nově Miloš Dvořáček...
2.12.2009 Explozivně jazz, rock, funk, ethno, bluesové trio –123 min. se po čtyřleté pauze přihlásilo s novým studiovém albem, které nese název Dream. V mezičase se kapela stačila dokonale sehrát s novým bubeníkem Milošem Dvořáčkem...
2.9.2009 Fredrika Janáčka české publikum zná dobře z tria –123min. kde hraje již víc než deset let, ale někteří si ho možná budou pamatovat i ze skupin Sluníčko, či Sluneční orchestr. Velice zajímavé desky nahrál i se švédskou kapelou Isildurs Bane...
7.5.2009 Benefiční festival Mezi ploty má před sebou svůj osmnáctý ročník a organizátoři při příležitosti „plnoletosti“ chystají pro letošek retrospektivu toho nejzajímavějšího, co se v jeho historii odehrálo. Akce v průběhu května zavítá opět do tří psychiatrických léčeben.
30.12.2008 Protože ne každý holduje silvestrovským oslavám v centrech hudebního dění, nabízíme vám po včerejších koncertních a party tipech ještě tipy televizní. Co tedy zítřejší večer nabídne hudebním fanouškům, kteří dají přednost společnosti obrazovky?
26.5.2008 Tentokrát s naší fotogalerií budeme vzpomínat na konec dubna, kdy se v brněnském areálu Riviera uskutečnil první ročník festivalu Čarodějáles. Vystoupili mimo jiné Sunshine, Wohnout, Vypsaná fixa nebo Jazz Side Band s hostujícím Romanem Holým a Matějem Ruppertem.
9.8.2007 Akce s názvem Žlutý fest se již pomalu zabydluje na festivalové mapě Pardubického kraje. Třetí ročník tohoto festivalu se uskuteční tuto sobotu v areálu koupaliště na Cihelně v Pardubicích. Vystoupí zde mimo jiné Peha, Skyline, Cocotte Minute, Švihadlo.
30.7.2007 Legendami nabitý druhý ročník festivalu Music in the Park o uplynulém víkendu v pražské Stromovce přivítal zpěvačku Lauryn Hill, bluesové Blood Sweet and Tears, pianistu Dr. Johna, hráče na mandolinu Rickyho Skaggse, nebo saxofonistu Courtneyho Pinea...
30.7.2007 Žatecká Dočesná vznikla před půl stoletím jako oslava dočesání chmele; dnes ji už ale směle můžeme řadit do kategorie hudebních festivalů. Jubilejní 50. ročník akce se uskuteční v pátek 31. srpna a sobotu 1. září v centru Žatce, kde se na čtyřech scénách vystřídají přes dvě desítky kapel a interpretů.

1-10 (47) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.