muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Sukulent Sound

alternativa / funky / hip hop / reggae / country punk / poprock / dub, (Vysočina)
URL:
web: facebook instagram youtube soundcloud bandzone
 

sestava
DJ
Elektrická kytara
Basová kytara
Bicí
Perkuse
2 x Rap
2x Zpěv

biografie
Kapela Sukulent Sound přichází z hlubokých lesů Vysočiny, kde ve svém doupěti namíchala originální směs funkrapu a reggae s klasickými tóny punkrockových kytar. Vezme vás na cestu na plantáže jamajských hor, zastaví se na skleničku v zakouřených barech ulic New Yorku a přes prérie divokého západu to zatáhne zpátky za nejbližší stodolu, kde v přehrávači zaparkovaného traktoru jede stará punková kazeta.
Zvuk kapely v mnohém vyvolá vzpomínky na kapely 90. let, který ale kombinuje s moderními trendy a díky tomu je aktuální. Svoje fanoušky nachází hlavně mezi příznivci jmen jako The Transplants nebo Dog Eat Dog, ale i mezi fanoušky klasického hiphopu a reggae.
V roce 2019 kapela vydala svoje debutové EP Viva La Muerte, které v recenzi časopisu Headliner získalo přirovnání „Chaozz, co se právě rozhodl hrát funky“. Následoval příznivci žánru kladně přijatý singl Widlákboy, který zase v jednom z nejstarších žánrových magazínu Bbarák získal nálepku potencionálních pokračovatelů legendárních Bow Wave. Poslední singl je zatím do ska laděný song Múza, jenž si připsal v hodnocení redakce reggae.cz 85%
Kapelu tvoří sedm zkušených muzikantů s excentrickým frontmanem Stanley Deepem. Návštěvníky koncertů dokáže svým projevem na stagi strhnout svojí show i pobavit hláškování mezi jednotlivými tracky.
Před dvěma lety si kapela připsala vítězství v celorepublikovém klání kapel pražského klubu Strahov 007 a získala tak možnost vystoupit po boku Monkey Bussines nebo Lake Malawi na hlavní stagi festivalu Strahov Open Air. Kromě toho má za sebou celou řádku dalších festivalů po celé republice.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.