muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Zuco 103, Respect Festival, Praha, 11.-12. 6. (2x 1 vstup)

Zuco 103

foto: Rinze van Brug

Devatenáctý ročník Respect festivalu, pravidelné přehlídky world- music s nejdelší historií u nás se uskuteční v sobotu 11. a v neděli 12. června 2016 na holešovickém Výstavišti. Tradičně nabídne vystoupení souborů z různých koutů světa, které sklízejí ovace na zahraničních festivalech a v České republice vystoupí poprvé. Mezi hlavní hvězdy letošního festivalu patří i Zuco 103, jedna z nejkvalitnějších živých kapel na současné nizozemské hudební scéně. Do hudební historie se Zuco 103 zapsali hudbou, která je směsicí jazzu, brazilské hudby a elektroniky, obohacené dalšími hudebními vlivy. Jako první zkombinovali sambu se samplovanou taneční hudbou. Na pódiu překypují energií a jejich koncerty zaručují nezapomenutelný zážitek.

Zuco 103, Respect Festival, Praha - Výstaviště Holešovice, 12. 6. 16
soutěžte do: 10.06.2016 23:59

otázky:
  1. Jak se nazývá hudební styl, která lze charakterizovat jako směsice jazzu, brazilské hudby a elektroniky a za jehož vznikem stojí právě Zuco?
    • tropicalismo
    • samba
    • brazilectro «« správná

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.