muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
The Dumplings, Fléda, 25. 2. (2 x 2 vstupy)
Po nějaké době se k nám vrací svižné alternativní duo z Polska. The Dumplings tentokrát zahrají brněnské Flédě 25. února, kdy ukážou, jak vypadá snový, ale především alternativní skotačivý pop.

The Dumplings jsou anglicky zpívající Justyna Święs a Kuba Karas s kytarou a samply, jindy za bubny. Tentokrát přijždí s na podzim vydanou dvojkou Sea You Later. Specialitou koncertu bude warm-up set střižený Tomem Holičem & PSJ. Vousatá dvojka se postará nejen o rozehřátí publika, ale i o afterparty prodloužené čtvrteční jízdy.

Vstupenky za 200 korun seženete v předprodejích Goout.cz, smsticket, v Indies nebo Café Eleven. Na místě budou za 250 korun.

The Dumplings + Tom Holič & PSJ, Brno – Fléda, 25. 2. 16
soutěžte do: 23.02.2016 23:59

otázky:
  1. Debutové album The Dumplings se jmenuje:
    • No Good Days
    • No Bad Days «« správná
    • Have A Nice Day And See You Later

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.