muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Philip Jeck+Pedro Lopes+Dr. Nexus, Brno, 12. 3. (2x 2 vstupy)

Philip Jeck

Koncert tří se zvuky experimentujících umělců se uskuteční v sobotu 12. března v brněnském prostoru PRAHA/Fórum pro architekturu a média.

Zásadní představitel „alternativního turntablismu“ Philip Jeck pracuje se starými nahrávkami, vinyly, gramofony i discmany, které nakupuje v second-hendech a proměňuje je na svébytné hudební nástroje. V Berlíně usazený portugalský turntablista, umělec a teoretik Pedro Lopes se ve své profesní dráze zabývá problematikou lidské interakce s umělými rozhraními a pracuje na řešeních, které podle něj pomůžou lidem k lepší společnosti. Na gramofony však hraje vlastně tradičními způsoby avantgardy; používá poničené desky, perkusivní nástroje nebo vlastní jehly. Berlínský zvukový experimentátor Dr. Nexus, pracující s DIY syntezátory, solárními panely, samplováním, zpětnou vazbou, rádiovými přeslehy a mnoho dalšími generátory zvuku, se pohybuje na hraně sound artu, noisu a industrialu.

Předprodej vstupenek za 150 korun probíhá v síti smsticket.

Philip Jeck+Pedro Lopes+Dr. Nexus, Brno - PRAHA/Fórum pro architekturu a média, 12. 3. 16
soutěžte do: 11.03.2016 23:59

otázky:
  1. Jak se jmenuje album Philipa Jecka, které loni vydal na labelu Touch?
    • Bluebird
    • Cardinal «« správná

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.