muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
OFF Festival, Katovice (PL), 5. - 7. 8. 16 (2x 1 festivalový pas)

OFF Festival, Katovice (PL), 2. - 4. 8. 13

foto: Libor Galia

Svátek alternativní hudby proběhne 5. -7. srpna v polských Katovicích. Letos nabídne navrátivší se duo The Kills, multižánrového baskytaristu Thundercata, experimentálního lo-fi gospelistu Willise Earl Beala, punkové výrostky Fidlar či norské jazzové experimentátory Jaga Jazzist, subtilní písničkářku Jenny Hval, ambientního experimentátora Williama Basinského, islandskou klubovou párty GusGus nebo elektronickou sestavu ANOHNI, v níž se potkal Anthony Hegarty, Hudson Mohawke a Oneohtrix Point Never, severský elektronický projekt Kiasmos a mnoho, mnoho dalších.

Lístky v současnosti pořídíte za 330 zlotých (cca 2 120 Kč), a to včetně poplatku za stanové městečko. Výherními vstupy jsou třídenní festivalové permanentky včetně stanového městečka.

OFF Festival 2016, Katovice – Dolina Trzech Stawów, 5.–7. 8. 16
soutěžte do: 17.07.2016 23:59

otázky:
  1. Kdy naposledy si jeden ze členů projektu Kiasmos zahrál na OFF Festivalu?
    • 2012
    • 2009 «« správná
    • 2010

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.