muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
NEON Festival (SK), 24. 6.-25. 6. 16 (2x 2 vstupy)

Underworld

Pre fanúšikov elektronickej hudby, klubovej scény a tanečných párty máme tip na začiatok oslavy leta. Usporiadatelia združení pod značkou NEON pripravujú na Slovensku nultý ročník veľkolepého festivalu elektronickej hudby, ktorý začína v oddychovej zóne hlavného mesta, na Zlatých Pieskoch v piatok 24. júna a vyvrcholí v sobotu 25. júna 2016.

Na dvoch stageoch naživo vystúpia legendy elektronickej scény spolu s vychádzajúcimi hviezdami za mixážnym pultom, ktoré už vo svete začínajú miešať poradie rebríčkov. Lákadlom je aj niekoľko LIVE vystúpení elektronických kapiel. Hlavným headlinerom na festivale NEON bude svetová tanečná legenda, anglická skupina Underworld s exkluzívnym živým koncertom v rámci letného stredoeurópskeho turné, pri príležitosti vydania nového albumu Barbara Barbara, we face of shining future>. Druhým ohláseným headlinerom je britské zoskupenie Above & Beyond, ktoré patrí k najvplyvnejším elektronickým skupinám súčasnosti. Mladú krv bude zastupovať pôvabná žena za pultom, DJ-ka, producentka a nová veľká hviezda súčasnosti, Nora En Pure.

Viac na www.neonevent.sk a www.facebook.com/neondancevent.

NEON Festival, Bratislava - Zlaté Piesky, 24. 6.-25. 6. 16
soutěžte do: 11.04.2016 23:59

otázky:
  1. Born Slippy, největší hit dua Underworld, se objevil ve filmu:
    • Pulp Fiction
    • Trainspotting «« správná

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.