muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
IMHHH ► Cabaret Voltaire, HuJo aj., Fléda, 18. 3. 16 (2x 2 vstupy)

Cabaret Voltaire

Itch My Ha Ha Ha je ztělesněním brněnského „něco navíc”. Průběžný showcase festival, který Brnu od září 2015 nabídl desítky koncertů, přednášek i workshopů, ukončí svoji koncertní část v pátek 18. března 2016 na Flédě. Přijíždí přitom opět dvě zásadní osobnosti světové elektronické hudby – Richard H. Kirk, zakládající člen Cabaret Voltaire, a zakladatel hudebního labelu Mute, Daniel Miller.

Cabaret Voltaire lze považovat za jednu z nejvlivnějších kapel experimentální, industriální či postpunkové scény. Vznikli v roce 1973 a ve společnosti Throbbing Gristle, Clock DVA či Human League předběhli svou dobu a posunuli hranice taneční hudby i plnokrevné avantgardy. U kormidla současných Cabaret Voltaire zůstal zakládající člen Richard H. Kirk. Jde o sporadicky koncertující projekt, tudíž půjde v Česku o premiéru a jedinečnou příležitost.

Do Brna zavítají i američtí HuJo, v jejichž hudbě lze nalézt analogovu spřízněnost s tvorbou hlavní hvězdy večera, tak vlivy chicagského houseu a jukeu. Čtvrtým hostem budou v Berlíně usazení, v Brně založení Fiordmoss.

Vstupenky v ceně 450 Kč seženete v síti smsticket.

Cabaret Voltaire + Daniel Miller + HuJo + Fiordmoss, Brno – Fléda, 18. 3. 16
soutěžte do: 17.03.2016 21:00

otázky:
  1. Cabaret Voltaire vznikli v:
    • Londýně
    • Berlíně
    • Sheffieldu «« správná

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.