muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Echoes: Bokka, Fléda, 1. 4. (2x 2 vstupy)

Bokka

Zvláštní rytmické znění obléká tajemná polská sestava Bokka do popového hávu podmanivých písní. Vystupuje v bílém, s křišťálovými maskami a jejich koncert zaujme i vizuálním provedením. Prvního dubna se představí v brněnském klubu Fléda.

Bokka staví své písničky hlavně na futuristických klávesách a kytarách, které do naší dimenze ukotvují hymnické dívčí vokály. Fascinují je zvuky všedního světa, a proto při nahrávání samplů využívají lahve s vodou, papírové krabice nebo vlastní tělo,“ uvádějí pořadatelé z brněnské Flédy, kteří sem tuto pětici pozvali v rámci průběžného festivalu Echoes.

Hosty z Polska doprovodí 1. dubna řada místních. Zábavný electro-pop brněnských Dirty Picnic nebo pražského Holy, improvizační show analogového mistra HRTL a progresivní Herzog Herzog ze Slovenska slibují to nejlepší z domácí elektronické scény v jedinou noc.

Vstupné v předprodeji za 352 korun seženete například v síti Goout.

Bokka+Dirty Picnic+HRTL+Holy+Herzog Herzog a další, Brno – Fléda, 1. 4. 16
soutěžte do: 31.03.2016 23:59

otázky:
  1. První singl kapely Bokka se jmenoval:
    • City of Glass
    • Town of Strangers «« správná

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.