muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Arve Henriksen, 26. 11., Palác Akropolis (2x 2 vstupy)

Arve Henriksen

foto: K. A. Aarset

Poslední listopadové pondělí uvítá Palác Akropolis norského vizionáře s trumpetou Arve Henriksena v doprovodu pionýra živého samplingu Jana Banga. Poslední letošní koncert ze série Music Infinity tak bude znít experimentálním jazzem s přídechem world music, ambientu i digitálního futurismu.

Arve Henriksen patří už více jak dvacet let k absolutní špičce jazzových dobrodruhů nesoucích vlajku tradice hudebního hledačství. Je zakladatelem jazz-noisové úderky Supersilent a hrál také s Davidem Sylvianem nebo v Magnetic North Orchestra klavíristy Jana Balkeho. Spíše než tradičním jazzovým instrumentalistou je ale spíše zvukovým inovátorem, který neustále experimentuje se zvukem své trumpety.

Po boku Arve Henriksena se na pódium Paláce Akropolis po bezmála dvou letech vrátí také jeho častý spolupracovník a krajan Jan Bang. Společně se podíleli na několika projektech včetně čtyři roky staré, ambientně-meditativní desky Cartography.

Večer otevře projekt Orlak, za kterým stojí Tomáš Dvořák (Floex) a Jirka Libánský (Líba).

Vstupenky v předprodeji stojí 340 Kč, na místě 399 Kč.

Arve Henriksen, Praha - Palác Akropolis, 26. 11. 12
soutěžte do: 21.11.2012 23:59

otázky:
  1. Ve kterém roce Arve Henriksen vydal album, které se jmenovalo Sakuteiki?
    • 2001 «« správná
    • 2004
    • 2007
    • 2010

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.