muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
zakoupeno
Chcete-li vidět seznam vašich zakoupených elektronických vydání, musíte se přihlásit.
 

ELEKTRONICKÉ VYDÁNÍ ČASOPISU Rock+

Jednou to přijít muselo. Rock+ je od tohoto čísla placeným e-zinem. Technické detaily najdete v samostatném boxu (viz. níže).
Pár slov úvodem. Jak již mnozí z Vás za ty dva roky jeho existence poznali, Rock+ je určen každému, kdo se o hudbu, zejména kvalitní rock, ale nejen rock (proto to plus v názvu), zajímá víc a nestačí mu jen běžně dostupné, povrchní a často také značně nepřesné informace z internetu.
Námi nabízené psaní o muzice je i proto pokud možno komplexní, ověřené, zažité a z většiny i v „přímém přenosu“ prožité. Zkrátka, jako autoři jsme byli v rámci možností při tom. Jsme vesměs, tak jako vy, naši čtenáři, hudební fandové a sběratelé. A zčásti i audiofilové :-)
Chceme však nejenom udržovat úroveň, jíž jsme za dva roky bezplatných služeb dosáhli. Víceméně jsme se propracovali k limitům volnočasového fandovského samodoma psaní. Především bychom rádi pro větší rozsah, pestrost a aktuálnost posílili autorský tým. Kvalitnější formu e-zinu i webu by měl zajistit profesionální grafik a webmaster. To vše samozřejmě vyžaduje investice.
Jinými slovy, bez peněz to dál nepůjde. Protože nechceme jít cestou otravných reklamních vystýlek obsahu (podle propočtů by bylo potřeba zaplnit reklamou až třetinu obsahu!), zvolili jsme cestu zpoplatnění.
Na oplátku hned od prvního čísla 1/2012 nabízíme novou, komfortnější podobu s interaktivním obsahem a rejstříkem. Další zlepšování můžete očekávat s každým novým číslem. Zejména přibude anotací na novinková alba, jakkoliv to v dnešní době evokuje lovení perel v hromadě kompostu. Abonenti předplatného se navíc dostanou i do našeho kompletního online archívu, s kompletními rejstříky, texty i dalšími dokumenty (mj. skeny starých časopisů, elektronická knihovna). Během jara 2012 přibudou abonentní bonusy v podobě slev na vybrané koncerty.
V prvním pololetí bychom rádi vydali minimálně 4 čísla Rock+, každé s cca 250 stranami (!). Když se zadaří, jinými slovy když bude o Rock+ zájem, staneme se od podzimu měsíčníkem.
Náš web www.rockplus.cz s koncertním a novinkovým servisem zůstane nadále volně dostupný. V době vydání nového čísla Rocku+ zde navíc najdete přehled toho, co na vás čeká s ukázkami. Zájemci o jednotlivá čísla tak nemusejí „kupovat zajíce v pytli“.
Petr Nožička, Jaromír Merhaut

ROČNÍK:  
nejnovější čísla  |  2012  |  2011  |  2010   
časopis Rock+ 5/2012
k tomuto číslu získáte přístup zakoupením aktuálního čísla nebo předplatného v eshopu
časopis Rock+ 4/2012
k tomuto číslu získáte přístup zakoupením aktuálního čísla nebo předplatného v eshopu
časopis Rock+ 3/2012
k tomuto číslu získáte přístup zakoupením aktuálního čísla nebo předplatného v eshopu
časopis Rock+ 5/2011
ukázkové číslo zdarma
  • Zakoupit a prohlížet elektronická vydání (číslo nebo předplatné) může pouze registrovaný a přihlášený uživatel muzikus.cz (hlavně z důvodu identifikace).
  • Elektronické vydání NELZE stáhnout do počítače (tabletu, mob. telefonu) k prohlížení offline, lze je prohlížet pouze po přihlášení do uživatelského účtu na našich stránkách online (hlavně z důvodu ochrany před nelegálním stahováním a šířením tiskovin bez autorských práv).
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY PRO PROHLÍŽENÍ:
PC (internetovým prohlížeč s nainstalovaným Adobe Flash Playerem, u nových čísel už není podmínkou), iPad (operační systém verze 5.0.1 a novější), funguje i na většině mobilních telefonů a tabletů s operačním systémem Android. Tipy:
Při prohlížení (čtení) časopisu stiskněte F11 pro celoobrazovkový režim, bude se tak lépe číst.
Prohlížení ukončíte uzavřením okna.
Pokud chcete najít v jakém čísle byl konkrétní článek, text apod., použijte vyhledávač v pravé části "hledej v obsahu".
Máte problémy se spuštěním Flash Playeru v prohlížeči Chrome - https://support.google.com/chrome/answer/6258784.

DALŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI NAJDETE:
http://www.muzikus.cz/napoveda/elektronicke-vydani-faq/
KDE ZAKOUPÍTE:
internetový obchod muzikus.cz (kategorie: časopis elektronická verze)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.