přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Rehab

kytara el., baskytara, bicí, zpěv
rock, Slany (Středočeský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube soundcloud bandzone
 

sestava
Zpěv - Martin Ace Uldrich

Kytara - Erik Kurach

Baskytara - Jarda Hofman

Bicí - Jan Friml

biografie
Pražská kapela Rehab vznikla na podzim roku 2014 z bývalých členů kapel Reverends a Strayils. V roce 2016 natočili 3 skladbové demo, které podpořili pravidelným vystupováním v pražských klubech i na hudebních akcích mimo Prahu. Sestava se během fungování kapely několikrát obměnila.

K zásadní změně došlo v létě 2016 kdy náladu a styl kapely oživil kytarista Erik a zkušenostmi a přístupem podpořil baskytarista Jarda. Na podzim téhož roku sestavu perfektně doplňuje bubeník Dan. Tak a jsme komplet !!!

Kapela s příchodem nových muzikantů mění i svou hudební tvář a je zde patrný ústup od klasického pojetí rocku. V nové tvorbě jsou slyšet vlivy grunge, stoner a alternative rocku, ale i také funku a nu metalu. Do sestavy se na začátku roku 2018 vrací původní člen, bubeník Honza Friml. Kapela v únoru 2019 vydává své první album. 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Rehab

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.