přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nakupuj
 

SHAKIRA: Fijacón Oral Vol. 1

3.8.2005 | Autor: Stefan SegiSony BMG (43:38)

Shakira: Fijación Oral

Shakira: Fijación Oral

Na obalu prvního dílu připravovaného dvojalba (!!!) snědá krasavice Shakira neukáže ani kolínko! Všechny texty v rodné španělštině, autorství většiny písní – to už zavání seriózními úmysly. Opak je však pravdou.
Rick Rubin se Shakirou namíchal opravdu vražedný koktejl. Začátek je sice ještě slibná akustická latina, pak ale již bubny rozjíždějí klasickou latinoamerickou tancovačku à la Ricky Martin, načež nastupuje Pinkovská rošťačárna.
A tak to pokračuje až do konce. Máme tu klasickou popovou rádiovku, tklivou latinskou baladu, AOR song, a dokonce i velmi překvapivý pokus o vlastní pojetí punku, který by na jiné desce zazářil svojí nečekanou bizarností. Obávám se však, že zde je míněn smrtelně vážně.
Na Fijacón Oral jsou sice i vydařená místa a Shakira navíc vládne velmi zvláštně zabarveným hlasem. Celková roztříštěnost a nevyváženost však řadí toto album do kategorie neposlouchatelných.

Zlatý hřeb: Escondite Inglés
Zní to jako: Gwen Stefani, Pink, Ricky Martin

Body:

Psáno pro: časopis mGuide 2005/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/SHAKIRA-Fijacon-Oral-Vol-1~28~cervenec~2005/

Komentáře

celkový počet: 5

hranol  rádobyrecenze od kritika co prý o popmusic něco ví
Stefan Segi  Názor Rádobyrecenzenta
hranol  Pane recenzente
Hany  Recenze
janulka  shakira

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.