muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Ringo Starr - Ringo 2012

10.4.2012 | Autor: Ivan IvanovRoccabella/Universal (28:55)

Ringo Starr - Ringo 2012

Zdá se, že Ringo chytil do svých plachet dobrý tvůrčí vítr a již dvanáct let neudělal vyloženě slabé album. Naopak – Ringorama (2003), Choose Love (2005), Liverpool 8 (2008) i Y Not (2010) byly desky přímo výborné.

Ringo jede model All Stars Band (se kterým se vloni představil poprvé živě i u nás) také ve studiu. Joe Walsh z Eagles a Dave Stewart z Eurythmics, se kterými společně složil dvě skladby, nebo Benmont Tench z kapely Toma Pettyho a další hudební hvězdy jako Kenny Wayne Shepherd, Glen Ballard či Edgar Winter, toť zlomek zvučných jmen, s nimiž Ringo natáčel.


Evidentně nic moc neřešili, prostě nahráli to, co Ringa v rychlosti napadlo. A tak k šesti novým kouskům přidali i dvě pocty idolům z let dospívání (Lonnie Donegan a Buddy Holly). Výsledkem je uvolněné album, které neklesá pod Ringův průměr, ale na zadek se z něj též neposadíte. Nebyl by na to ani čas, než se pořádně podíváte do bookletu, jste u konce. Devětadvacet minut je devětadvacet minut.

VIDEO: Ringo Starr - Wings (neoficiální video)


Zlatý hřeb: Wonderfull
Zní to jako: Travelling Wilburys, Tom Petty, Paul McCartney

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Ringo-Starr-Ringo-2012~10~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.