muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Prague Conspiracy - Renegades

9.7.2013 | Autor: Lukáš Nevolavlastní náklad (33:45)

Prague Conspiracy - Renegades

Není tak docela pravda, že Prague Conspiracy = Prague Ska Conspiracy bez ska. V hudbě reformovaného souboru zůstalo přítomné, je cítit ve spodním plánu a zlehka prokresluje okolní šťavnaté písničkářství se zdravými popovými(?) ambicemi a přímočarým rock'n'rollovým drivem.

Zpěvačka Aneta zapadla do soukolí výtečně a celkově nový směr kapele svědčí. Po přeskupení sil si „pozůstalé jádro“ uchovalo zdravý čich na výrazné melodie i patřičný tah, naopak odpadly pomalu už asi škrtící stylové okovy. Tam, kde třeba No Doubt nepokrytě kalkulují a dobývají nablýskané disko parkety, Prague Conspiracy popouštějí uzdu tvrdším kytarám.

Deska Renegades je sebevědomá jízda na léto a ideální základ pro koncertní přehlídky, což vlastně platí i opačně: kapela už materiál naživo dostatečně prověřila a nyní přesvědčuje o tom, že ani na studiové nahrávce neztrácí svůj půvab.

Zlatý hřeb: Silence
Zní to jako: uvolněný (pop)rock s lehkou příchutí ska  

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Prague-Conspiracy-Renegades~09~cervenec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.