přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Melancholy Pessimism: Global Terrorization

20.10.2002 | Autor: Petr KorálEpidemie Records (35:05)
Je to vlastně naprosto nepřekvapivá deska. Ti, co chtějí vědět, vědí už dávno, co mají od Melancholy Pessimism čekat.To znamená radikální death metal toho nejhrubšího ražení s excelujícím 'chroptorem' Vlastou Killym Mahdalem (ukažte mi, kolik vokalistů-zvracečů - a to na celém světě - umí působit krajně animálně s patinou absolutní přirozenosti a k tomu ještě navíc docela srozumitelně artikulovat a frázovat!). Ani napočtvrté tomu samozřejmě u této jihomoravské družiny není jinak. Známo je i to, že 'Melancholici' nevyznávají urputný zákon 'být brutální a stylový za každou cenu'. Na nějaká žánrová pravidla (či spíše klišé) v klidu kašlou, a tak se tu z houště masitých kytarových riffů zničehonic objeví osvěživě odlehčující saxofon anebo skupina tak jako už několikrát v minulosti prokáže smysl pro humor a nadhled ve skočné a veselé písni s všeříkajícím názvem Dance! Dance!, v níž Killy znovu prokazuje, že je schopen zpívat i 'normálním lidským hlasem'. Ne, tohle všechno už nemůže překvapit.

Ale stejně tak nemůže překvapit, že MP dělají death metal na zatraceně vysoké úrovni, s maximální měrou muzikantského umu a přesvědčivosti.
Body:

Psáno pro: &musiQ 2002/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Melancholy-PessimismGlobal-Terrorization~20~rijen~2002/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.