muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Mean Messiah - Hell

27.9.2013 | Autor: Jindřich Göthvlastní náklad (39:09)

Mean Messiah - Hell

Po uvolnění stavidel počátkem 90. let zaplavila trh várka tuzemských metalových alb. Desky se dočkaly soubory obskurní, dnes již plně etablované, ale také pozoruhodné, kterým se podařilo předběhnout dobu. Jedním z takových byl i Sebastian, jehož debut Snÿ o Marii přinesl strhující koktejl post-hard coru, techno thrashe i psychedelie, plus výtečné české texty. Frontmanem této kapely (neplést prosím s kytarovkou Sebastians) byl Dan Friml, který stojí i za projektem Mean Messiah.

Na rovinu - nic ve stylu žánrově velmi rozvolněných Sebastian nečekejme, debut Hell nabízený Mean Messiah je ostrý thrash/death, tu a tam říznutý industriálním aroma. Na mysl se při poslechu derou například některé počiny Devina Townsenda, případně Fear Factory. Nic proti, odsýpá to skvěle, jen se tak nějak nemůžu zbavit dojmu, že Danovo někdejší působiště bylo na svou dobu mnohem progresivnější.

Zlatý hřeb: King Pathetic
Zní to jako: počátky Strapping Young Lad

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Mean-Messiah-Hell~27~zari~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.