muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

MZH: Čórtův hrád

1.5.2010 | Autor: Petr Korálvlastní náklad/EMI (48:33)

MZH: Čórtův hrád

MZH: Čórtův hrád

Pražští MZH pokračují na novince tam, kde na svém debutu Frajeři se vrací! (2006) skončili. Nadále holdují poměrně rozvernému (tj. nepolitickému) punk rocku. Žádný vzdor, žádná anarchie, žádné otevřeně kritické a většinou ani satirické šlehy. Namísto toho raději humor, odvaz a naštěstí většinou nikoliv tupá zábava. A navrch vskutku šťavnaté melodické motivy, někdy skoro až popové neodbytné – ale ne tak, aby vám to bylo nepříjemné. Tím, že jde vesměs o jednoduchoučké písničky, je naprosto nepodstatné se zabývat. Čeká tu snad někdo Satrianiho kříženého s Dream Theater?
Osvěžením soundu skupiny je klarinet a saxofon Martina „Jarouška“ Roušara, jinak člena Tří sester, proto velká škoda, že jeho občasné vstupy jsou v nahrávce tak utopené. Mimochodem, na albu si s chutí zahostovali i další třísesterské postavy: Lou Fanánek Hagen a Supice.

Zlatý hřeb: Jinočany, Tažní ptáci
Zní to jako: Tři sestry, Zvlášňý škola, E!E

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/MZH-Cortuv-hrad~01~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.