muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Los Perdidos: Somos Los Perdidos

12.2.2010 | Autor: Petr KorálIndies MG (45:48)

Los Perdidos: Somos Los Perdidos

Los Perdidos: Somos Los Perdidos

Jestliže někdo hraje rozverný španělsky zpívaný ska punk, okamžitě vám na mysli vytanou Ska-P a další podobné kapely z Pyrenejského poloostrova. Fór je ovšem v tom, že Los Perdidos pocházejí nikoliv z jižní Evropy, nýbrž ze střední Moravy – konkrétně z Holešova. A ještě větší fór: to, co Los Perdidos dělají, mají dobře, ba výtečně a po všech stránkách přesvědčivě, zmáknuté. Jen to zní tak nějak... neoriginálně.
A navíc působí přinejmenším zvláštně, když se česká parta tváří jako nějací rodilí Španělé či Baskové. Asi jako kdyby naopak skupina třeba z Barcelony hrála písničky v duchu, dejme tomu, Čechomoru a ještě se je snažila zpívat v českém a moravském dialektu. Také by se vám to zřejmě jevilo jako poněkud obskurní počínání... Ale nic ve zlém, nechci nikoho shazovat. Jak už bylo řečeno: album Los Perdidos je své podstatě velice dobré, pouze poněkud (poněkud hodně) nepůvodní.

Zlatý hřeb: Amores, Somos Los Perdidos
Zní to jako: Ska-P, Skalariak apod.

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Los-Perdidos-Somos-Los-Perdidos~12~unor~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.