přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Hypnos - Heretic Commando

15.8.2012 | Autor: Michal HusákEinheit Production (38:09 + DVD)

Hypnos - Heretic Commando

Od prvních signálů o procitnutí spící kapely to k vydání „regulérního“ comebackového alba trvalo déle, než by leckdo možná předpokládal. Podstatné ovšem je, že se nakonec opravdu zadařilo.

Původní pilíře Bruno a Pegas, už patrně neodmyslitelný Igor, nová kytarová posila Vlasa, posádka studia Shaark a v neposlední řadě renomovaný studiový šikula Borge Finstad společně vytvořili nápaditý, postupně mohutnící, svébytně ponurou atmosférou nadaný flák extrémního metalu.

Stylově samozřejmě zůstává Hypnos dál ukotvený zejména v oblasti tradičního death metalu (s lehkou blackovou esencí), novinka však v nejednom ohledu přerůstá vše, co doposud pod hlavičkou skupiny vzniklo. Na jedné straně je album zatěžkané a drtivě masivní, zároveň ale jakýmsi civilně sympatickým způsobem neokázalé, ponuře elegantní. Člověk si na tu náladu musí chvíli zvykat, ale pak se závity šroubků spolehlivě zatáhnou…

Parádní černobílé balení doprovází bonusové hodinové DVD s dokumentem o vzniku alba, klipem a záznamem setu z Brutal Assaultu 2010.

Zlatý hřeb: Cholera mor
Zní to jako: death metal se srdcem

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Hypnos-Heretic-Commando~15~srpen~2012/

Komentáře

celkový počet: 1

v4c4  HYPNOS - Heretic Commando (vinyl)

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.