muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Hooverphonic: The Night Before

13.4.2011 | Autor: Roman JirešSony Music (38:13)

Hooverphonic: The Night Before

Hooverphonic: The Night Before

V počátcích své kariéry se triphopová skupina na novém albu definitivně řadí do žánru popové hudby pro všechny a pro nikoho. Může znít stejně tak na scéně letního festivalu (Anger Never Dies), jako podkres televizní soutěže pro střední generaci (Heartbroken). Belgická kapela se sice poměrně bez problému dokázala vypořádat s odchodem své dloouholeté zpěvačky Geike Arnaert, kterou nahradila Noémie Wolfs, ale obměnit by potřeboval i autorský tým, v němž má hlavní slovo baskytarista Alex Callier.
Problém alba The Night Before není nová zpěvačka, která není kopií Geike, ale podařilo se jí vcelku bez problémů splynout s kapelou jako celkem. Problémem je průměrnost hudby, kterou nabízí. Callier a spol vytvořili téměř všechny skladby podle stejné šablony – lesy umělých smyčců, rutinní programování a nepříjemně umělý zvuk akustických kytar. Přitom některé písně mají zajímavé melodie, ale jejich jednotný střih způsobuje, že poslech tohoto alba není žádným nezapomenutelným zážitkem. Asi jako když jdete na rande s dlouholetou známostí a přesně víte, co v kterém okamžiku řekne.

Zlatý hřeb: Norwegian Stars, Anger Never Dies
Zní to jako: nedotažená kolekce studených elektropopových písniček

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Hooverphonic-The-Night-Before~13~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.