přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
nakupuj
 

Hilary Duff: Metamorphosis

1.5.2004 | Autor: Jindřich GöthBuena Vista Records/Warner Music (46:35)

Hilary Duff

Hilary Duff

Mladičká Hilary Duff se proslavila účinkováním v seriálu Lizzie McGuire, a posléze i ve stejnojmenném celovečerním filmu. Což o to, dívčina je to pohledná, hlas také nemá nijak odpudivý, tudíž poslech jejího již druhého alba není až takovým martýriem.


Hudebně se Hilary (respektive produkční tým) pohybuje v zaručených a jistých vodách melodického pop-rocku, kterým prorazila například Avril Lavigne. Hilary Duff navíc ve svých písničkách kromě kytar nabídne něco samplů a decentních hrátek s elektronikou.


Jinak jde ovšem o ukázkově vykalkulovaný produkt. Nic nedrhne, vše je předem nalajnováno, spočítáno, uhlazeno. Každý refrén je vykoumán s exaktností lékárníka, odměřujícího na svých vážkách medikament. Opravdové muzikantství si prostě vzalo dovolenou a na jeho místo nastoupila parta inženýrů, která měla jediný úkol: Ať se toho prodá co nejvíc. A ono se to prodá, je to náležitě přívětivé a chytlavé. Co na tom, že až se objeví nějaká další nevinně se tvářící kočička, bude Hilary zapomenuta? O to přece jde.

Body:

Psáno pro: časopis Rock&Pop 2004/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Hilary-DuffMetamorphosis~01~kveten~2004/

Komentáře

celkový počet: 5

***  Recenze?
Martin  ano
Lorennzo  To snad ne!!!
annie_xxx  souhlasím
Danny666  Super!!

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.