přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Bruce Springsteen - Wrecking Ball

19.4.2012 | Autor: Petr ŠkutaSony Music/Columbia (61:46)

Bruce Springsteen - Wrecking Ball

Po třech letech je tu Boss s dalším albem plným nadupaných vypalovaček. Nečekejte nic nového pod sluncem, „jen“ další povedenou desku v řadě. Na první poslech se může zdát nahrávka až tuctová, ale když si ji pustíte potřetí, počtvrté... jednotlivé špeky vykrystalizují a vyplují na povrch.

Co tedy přesně očekávat? Opět to nejlepší z tradice amerického písničkářství, které má pevné kořeny v blues, rock´n´rollu, folku a country. To vše skvěle zaranžováno a zahráno legendárním E-Street Bandem.

Deska má velký hitový potenciál a již úvodní We Take Care Of Our Own člověka zvedne ze židle. Neztratí se ani moderně znějící balada plná samplů Rocky Ground nebo poslední, do dřevního country kabátu oblečená We Are Alive...

VIDEO: Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own


Kočkopes? Nikoli! Deska je sice velmi pestrá, drží ale výborně pohromadě a to uměl Boss vždy na jedničku. Jediné, co bych vytkl, je zmršená dynamika nahrávky.

Springsteen platí za hvězdu první kategorie a v rámci tzv. loudnes war je nutné, aby nahrávka byla „hodně“ slyšet. Dobrá zpráva je, že na vinylu vyšla deska s plným dynamickým rozsahem!

Zlatý hřeb: Rocky Ground
Zní to jako: Springsteen

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Bruce-Springsteen-Wrecking-Ball~19~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.